"Shutter Effect" with Canvas and jQuery | Tutorialzine Demo
  • Landscape
  • Yacht club
  • Desert
  • Machinery
  • Yacht club
  • Desert
  • Machinery

nike roshe run nike roshe run portugal oakley portugal michael kors τσαντες michael kors greece nike greece polo ralph lauren greece polo ralph lauren outlet


BOLU SAROT TERMAL VADİ
GÜNÜBİRLİK ÜCRETSİZ TURUMUZA KATILMAK İSTERMİSİNİZ?

BOLU İLİNE 80 KM UZAKLIKTA OLAN SAROT TERMAL KAPLICALARININ İLK TESİSİ OLAN SAROT TERMAL VADİ 35 BLOK 400 DAİREDEN OLUŞMAKTADIR.1+1 DAİRELER 66 METREKARE , 2+1 DAİRELER 92 METREKARE VE 3+1 DAİRELER 122 METREKAREDİR. 1+1 DAİRELER 5 KİŞİLİK ,2+1 DAİRELER 7 KİŞİLİK VE 3+1 DAİRELER 9 KİŞİLKTİR.DAİRELERİN İÇERİSİNDE
LCD TV(MERKEZİ UYDU YAYINI VE LİG TV),OTURMA GRUBU, MİNİFIRIN,BUZDOLABI,SET ÜSTÜ OCAK,BULAŞIK MAKİNESİ,MUTFAK MALZEMELERİ,ÜTÜ VE ÜTÜ MASASI ,SAÇ KURUTMA
MAKİNESİ,LOBİ KISMINDA ÇAMAŞIR VE KURUTMA MAKİNELERİ BANYOLARDA JAKUZİLİ KUVET BULUNMAKTADIR.BANYOLARA 24 SAAT KAPLICA SUYU GELMEKTEDİR.EVLERDE T.S.E STANDARTLI 1.SINIF MALZEME KULLANILMIŞTIR

SAROT TERMAL VADİ DEVREMÜLK VE SOSYAL TESİSLERİN ÖZELLİKLERİ
ÜCRETSİZ HAVUZLAR
SAROT TERMAL DEVREMÜLKLERİNDE BAYANLAR VE BAYLAR BÖLÜMÜ AYRI AYRI OLMAK ÜZERE AÇIK HAVUZLAR,KAPALI HAVUZLARI,HAMAM,SAUNA,BUHAR ODASI,MACERA DUŞLARI,ŞOK HAVUZLARI VE REZARVASYONLU OLARAK KULLANABİLECEĞİNİZ AİLE HAVUZLARI MEVCUTTUR.
SAROT TERMAL DEVREMÜLKLERİNDE BANYOLARINDA JAKUZİLİ KUVETLERİ OLUP EVLERİNİZDEDE KAPLICA SUYUNU KULLANABİLİRSİNİZ. DEVREMÜLKLERİNİZDE EVİNİZDE BULABİLECEĞİNİZ BÜTÜN EŞYALAR MEVCUTTUR.BUZDOLABI,FIRIN,LCD TV,BULAŞIK MAKİNESİ GİBİ BEYAZ EŞYALARI MEVCUTTUR.YEMEKLERİNİZİ İSTER MARKETTEN ALIP EVLERİNİZDE YAPABİLİRSİNİZ İSTERSE RESTAURANTLARIMIZDA YİYEBİLİRSİNİZ.
SAROT TERMAL DEVREMÜLKLERİ VE SOSYAL TESİSLER KAPALI TÜNEL SİSTEMİYLE BİRBİRİNE BAĞLIDIR.SAROT TERMAL'DE 1+1 , 2+1 VE 3+1 DAİRELER BULUNMAKTADIR.EN AZ 1 HAFTALIK OLARAKTA KİRALAYABİLİRSİNİZ.


SAROT KİRALIK DEVREMÜLKLER1+1 SAROT TERMAL VADİ  20 EKİM - 3 KASIM  :

2+1 SAROT TERMAL VADİ  20 EKİM  - 3KASIM :

3+1 SAROT TERMAL VADİ  21 EKİM  - 4 KASIM :

1+1 SAROT TERMAL VADİ  3 KASIM - 17 KASIM :

2+1 SAROT TERMAL VADİ  3 KASIM - 17 KASIM :

3+1 SAROT TERMAL VADİ  4 KASIM - 18 KASIM :

1+1 SAROT TERMAL VADİ  17 KASIM - 1 ARALIK  :

2+1 SAROT TERMAL VADİ 17 KASIM - 1 ARALIK :

3+1 SAROT TERMAL VADİ  18 KASIM - 2 ARALIK :

1+1 SAROT TERMAL VADİ  1 ARALIK - 15 ARALIK :

2+1 SAROT TERMAL VADİ  1 ARALIK - 15 ARALIK :

3+1 SAROT TERMAL VADİ  2 ARALIK - 16 ARALIK :

1+1 SAROT TERMAL VADİ  15 ARALIK - 29 ARALIK  :

2+1 SAROT TERMAL VADİ 15 ARALIK - 29 ARALIK :

3+1 SAROT TERMAL VADİ  16 ARALIK - 30 ARALIK :

1+1 SAROT TERMAL VADİ   30 ARALIK - 13 OCAK :

2+1 SAROT TERMAL VADİ   30 ARALIK - 13 OCAK :

3+1 SAROT TERMAL VADİ   31 ARALIK - 14 OCAK :

SAROT TERMAL DEVREMÜLKLERİNDE HER TARİHTE 1+1 2+1 3+1 KİRALIK DAİRELER. EN AZ 3 GÜNLÜK DEVREMÜLKLERİMİZDE KONAKLAYABİLİRSİNİZ.
    SİTEMİZDE BULUNAN TÜM DEVREMÜLK SATIŞLARI VE KİRALAMALARI SAHİBİNDEN OLUP DEVREMÜLK SAHİPLERİNİN İZNİYLE SATIŞLARI VE KİRALAMALARI YAPILMAKTADIR.
TERMAL DEVREMÜLKLERİ
TÜRKİYE'DEKİ BÜTÜN DEVREMÜLKLERLE YAKINDA SİZLERLEYİZ.
UNUTULMAYACAK BİR VADİ MASALI
SAROT TERMAL VADİ -BOLU-MUDURNU
TÜRKİYE-TERMAL-TATİLKÖYÜ-KAPLICA-SAĞLIK-YATIRIM-SPA-HİDROTERAPİ-SAUNA-ÜCRETSİZ HAVUZ-DİSNEYLAND-BOLU DAĞINA DENİZ SUYU GETİRDİK.
26 havuz, 2 Türk hamamı, 2 sauna, 2 buhar odası ve bay-bayan ayrı sağlık merkezleri alışveriş merkezleri, restaurantlar, fast foodlar, mescidi içinde bulunan kültür merkezi, konferans salonları, özel aile banyoları, aqua park, çocukları için kreş, çay bahçeleri, otoparkın yanı sıra ihityaç duyan konukların uzman hekim, diyetisyen, fizyoterapistler eşliğinde yayarlanabileceği kaplasmlı fizik tedavi ve rehabiitasyon merkezleri bulunmaktadır. SAROT TERMAL VADİ, Bağkur, SSK, Emekli Sandığı ve Özel Sigorta Kurumu Mensuplarına Ücretsiz Sağlık Hizmeti.Üyelerimize  yarım Check-Up hizmeti ücretsiz.Sarot Termal su tarihi kayıtlara göre; böbrek, üst solunum yolları hastalıkları, karaciğer iltihabında, safra kesesi hastalıklarında, kadın hastalıkları, mide hastalıkları, sedef, akne, egzama gibi cilt hastalıkları, karaciğer yetmezliği, nörolojik hastalıkların tedevi sürecinde, idrar yolları e romatizma hastalıklarına iyi geldiği söylenen kaplıca suyunun insanlara şifa ve güzellik getirdiği söylenmektedir.
MESAFELER:
İstanbul - Sarot Termal Vadi: 200 km Ankara - Sarot Termal Vadi: 250 km Bursa - Sarot Termal Vadi: 200 km İzmir - Sarot Termal Vadi: 510 km Bolu - Sarot Termal Vadi: 80 kmAbant - Sarot Termal Vadi: 20 km Adapazarı - Sarot Termal Vadi: 70 km.
SAROT TERMAL SU
ROMATİZMAL HASTALIKLAR
KİREÇLEME
SEDEF
CİLT RAHATSIZLIGI,
KRONİK BRONŞİT,
OBEZITE,
(içilince),
MİDE RAHATSIZLIKLARI,
KARACİGER İLTİHAPLANMALARI,
SİROZ,
KADIN HASTALIKLARI,
BÖBREK TASI KIRILMASI.