"Shutter Effect" with Canvas and jQuery | Tutorialzine Demo
  • Landscape
  • Yacht club
  • Desert
  • Machinery
  • Yacht club
  • Desert
  • Machinery

BOLU SAROT TERMAL PALACE
GÜNÜBİRLİK ÜCRETSİZ TURUMUZA KATILMAK İSTERMİSİNİZ?
SAROT TERMAL PALACE

    Sarot Termal'in ikinci projesi olan Mudurnu Termal Palace 2015 Haziran ayında açılacaktır.Sarot Termal Vadi projesinden sonra inşaatına başlanılan Sarot Palace gösterişli ve konforlu bir tatili sizlere sunuyor.Sağlık ve tatilin yanında yatırım yapma imkanınıda sizlere sunan Sarot Palace projesi şuan inşaat aşamasındaki uygun fiyatlarıyla ve 48 ay taksit imkanıyla T.C. tapulu devremülk sahibi olma fırsatı sağlıyor. 6 katlı rezidans şeklinde olan Sarot Palace otel konforunda sizlere hizmet verecektir.Sosyal tesislerinde bulunan açık havuzları,kapalı havuzları,hamam,sauna,buhar odası,şok havuzu ,macera duşlarıyla tatilinizi sağlıklı ve eğlenceli bir şekilde Mudurnu Palace'ta geçirmenizi sağlayacaktır . Dört mevsim tatil imkanı verecek olan Sarot Termal Palace'ta size uygun dönemlerimizden seçebilir ve kampanyalı fiyatlarla devremülkünüzü hemen alabilirsiniz.

   Sarot Termal Palace projesinde 48 adet 3+1 daire , 168 adet 1+1 daire olmak üzere 216 daire, 5616 devremülkten oluşacaktır ve tek blok halinde olacaktır. Mudurnu Termal sakinlerinin yararlanabileceği sosyal tesislerde toplamda 26 havuz,4 Türk hamamı, 4 sauna, 4 buhar odası, 2 adet fitness center, 2 tuz odası, sağlık merkezleri, alışveriş merkezleri, açık-kakapalı restaurantlar, yapay plaj, aquapark, futbol ve voleybol sahaları,tenis kortları,çay bahçeleri ve otoparklar bulunacaktır.
  

     
SAROT TERMAL PALACE 1+1 DAİRE

SAROT TERMAL PALACE 75 METREKARE 1+1 TİPİ DAİRELERİN ÖZELLİKLERİ
Sarot termal 1+1 daire Salonunda Lcd tv
Sarot termal 1+1 daire Banyosunda jakuzili küvet
Sarot termal 1+1 daire Mutakta ankastre bulaşık makinesi,ankastre buzdolabı,ankastre fırını,ankastre elektrikli ocak,ankastre davlumbaz tüm mutfak ekipmanları (6 kişilik)
Sarot termal 1+1 daire Yatak Odası'nda lcd tv,dört mevsim nevresim takımı,havlu takımı,bornoz takımı (6 kişilk) ,havlu terlik takımı (6 kişilik)
Sarot termal 1+1 dairelerdeki seris ve kapasiteler : daireler 6 kişi konaklama kapasitelidir,devremülk hakkı 15 gündür,daire temizliği her 5 günde bir yönetim tarafından yapılmaktadır,tüm tekstil ürünleri sterilize edilmekte ve havası alınmış poşetlenmiş şekilde yeni kullanıcıya teslim edilmektedir.


   

     
SAROT TERMAL PALACE  3+1 DAİRE

SAROT TERMAL PALACE 140 METREKARE 3+1 TİPİ DAİRELERİN ÖZELLİKLERİ
Sarot termal 3+1 daire Salonunda Lcd tv
Sarot termal 3+1 daire Banyosunda jakuzili küvet, alaturka&alafranga wc
Sarot termal 3+1 daire Mutakta ankastre bulaşık makinesi,ankastre buzdolabı,ankastre fırını,ankastre elektrikli ocak,ankastre davlumbaz tüm mutfak ekipmanları (10 kişilik)
Sarot termal 1+1 daire Yatak Odası'nda lcd tv,ebeveyn banyo,soyunma odası,dört mevsim nevresim takımı,havlu takımı,bornoz takımı (10 kişilk) ,havlu terlik takımı (10 kişilik)
Sarot termal 3+1 dairelerdeki seris ve kapasiteler : daireler 10 kişi konaklama kapasitelidir,devremülk hakkı 15 gündür,daire temizliği her 5 günde bir yönetim tarafından yapılmaktadır,tüm tekstil ürünleri sterilize edilmekte ve havası alınmış poşetlenmiş şekilde yeni kullanıcıya teslim edilmektedir.
   

     
    SİTEMİZDE BULUNAN TÜM DEVREMÜLK SATIŞLARI VE KİRALAMALARI SAHİBİNDEN OLUP DEVREMÜLK SAHİPLERİNİN İZNİYLE SATIŞLARI VE KİRALAMALARI YAPILMAKTADIR.
TERMAL DEVREMÜLKLERİ
TÜRKİYE'DEKİ BÜTÜN DEVREMÜLKLERLE YAKINDA SİZLERLEYİZ.


      Sarot Termal'in 2.projesi olan Sarot Termal Palace 6 katlı (Sarot  termal palace A KATI,Sarot termal palace A1 KATI, Sarot termal palace B KATI, Sarot termal palace C KATI, Sarot termal palace B KATI, Sarot termal palace C KATI, Sarot termal palace D KATI, Sarot termal palace E KATI )asansörlüdür.Sarot termal palace Osmanlı Sarayları'nı andıran mimari yapısıyla Sarot termal kaplıcalarını kullanırken tatilinizi ultra lüks bir tesiste yapmanın keyfini çıkaracaksınız.

      Bloklar ve havuzlar arasında oluşturulan kapalı geçiş sistemi ile bir ilke imza atan Sarot Termal Palace'da sulardan yararlanabileceğiniz diğer bir alanda Sarot termal türk hamamı,Sarot termal buhar odaları ve Sarot termal saunalardır..
Sağlığı ve huzuru birarada buluşturmayı hedefleyen Sarot Termal Palace yönetimi düzenlediği etkinlikler ve bünyeside bulundurduğu sosyal merkezler ile hem konuklarının kent yaşamı ile olan bağlantılarını koparmıyor,hemde Sarot Termal'de tatillerini renklendiriyor. Sarot Termal Palace sosyal tesislerinde bulunduğu cep sineması ve eğlence merkezlerinde gününüzü daha renkli bir hale getirebilir, alışveriş merkezlerinde alışveriş yapabilir, restaurantlarında Bolu'nun yerel yemeklerini tadabilir,konferans ve çok amaçlı salonlarında tiyatro ve animasyon gösterilerini takip edebilir, internet kafeyi kullanabilir veya tarih doğa ve kültür gezilerine katılarak Sarot Termal yeni yerler keşfedebilirler.
Sarot Termal konum itibariyle Abant, Sülük ve Sünnet Göllerinş gezebilir,kışın Kartlkaya ve Kartepe Kayak Merkezlerinde kayak yapabilirsiniz.Tesise yakın bir noktada bulunan kaya evlerini gezebilir gün içerisinde Sapanca gölüne ve Yedigöller'e düzenlenen günübirlik Sarot Termal gezilerine katılabilirsiniz...
      Sarot Termal konum itibariyle Abant, Sülük ve Sünnet Göllerinş gezebilir,kışın Kartlkaya ve Kartepe Kayak Merkezlerinde kayak yapabilirsiniz.Tesise yakın bir noktada bulunan kaya evlerini gezebilir gün içerisinde Sapanca gölüne ve Yedigöller'e düzenlenen günübirlik Sarot Termal gezilerine katılabilirsiniz...

       Kar ve havuz keyfini birarada yaşadınızmı ?
Özellikle kışın Sarot Termal sosyal tesislerindeki kapalı havuzlardan açık havuzlaea yüzerek geçebilecek kar yağarke 45 derecelik havuzların içerisinde yüzebilme imkanını Sarot Termal'de bulacaksınız.Türkiye'de bir ilk olan aileniz ile girebileceğiniz açık ve kapalı özel aile havuzları Sarot  Termal'de  Rezarvasyonlu olarak kullanabileceğiniz bu havuzlar,kompleksteki gibi ücretsiz olarak hizmet verecektir. Ailece size özel olarak kullanabileceğiniz bu havuzlarda size özel güneşlenme mekanlarıda oluşturulmuştur. Üstü açık ve kapalı olmak üzere Sarot Termal misafirlerimize sunulmuş olan bu özel aile havuzlarında huzurlu ve mutlu bir tatil bulacaksınız ... Açık ve kapalı özel aile havuzlarının her bir kullanımda boşaltılıp temizlendikten sonra diğer kullanıcıya hijyenik temizlikleri yapılarak teslim edilecektir. Özel aile havuzları aynı zamanda balneo terapi tedavilerinde de doktor tavsiyesiyle kullanılacaktır. Derecesi kişiye ve terapiye özel olarak bu havuzları kullanırken sağlık bulacak ve Sarot Termal'de arınacaksınız